0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пентек Ц Јаглерод Филтер Кертриџ,, Микрон

Пентек Ц Јаглерод Филтер Кертриџ,, Микрон

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Касетите Ц1 нудат економично решение за сите ваши потреби за филтрирање на вода за општа намена. Комбинацијата на квалитетна филтрација на хлор и талог го прави ПЕНТЕК-Ц1 одличен избор за полирање филтри за РО системи и широк спектар на станбени апликации. Касетата со економски цени обезбедува брза и лесна промена на филтерот. Кертриџ со двојна намена за филтрација на хлор и талог. Висок капацитет за задржување нечистотија. Се препорачува за снабдување со хлорирана вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.