0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нсн6849430, Виста Повлекување Гел Пенкало Рефил, Пакет

Нсн6849430, Виста Повлекување Гел Пенкало Рефил, Пакет

DEN 255.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гел мастило рефил работи Во Виста Стигнале Гел Пенкала. Мастилото за брзо сушење се спротивставува на брисевите, па затоа е одлично за левичарите. Мазното лизгање, мастилото без киселина нема да избледи или да работи. Задебелена точка обезбедува линии наменети да бидат забележани. SKILCRAFT Vista Повлекување Гел Пенкало Рефил, 3 / Пакет (Количина) Компатибилен Со Виста Стигнале Гел Пенкала. Мастило за брзо сушење одлично за левичарите. Нема да исчезнат, трчаат или размачкаат. Обезбедува непречено искуство со пишување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.