0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени за женски плус големина на долги ракави со долги ракави

Уникатни поволни цени за женски плус големина на долги ракави со долги ракави

DEN 1059.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Одвојлива имитација на крзно јака и прилагодлив појас, сите заедно за да ве одржат топло и стилски оваа сезона. Ова е совршен капут со појас што треба да се носи и е лесно да се носи. Прилагодлива половината ја истакнува вашата фигура женствено и зрело. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.meareument (во инчи) Меѓународна големина - градите на градите - Girth на половината - Ширина на рамото - вкупна должина1x 48 7/8 45 5/ 8 17 40 1/22x 52 - - 48 7/8 - 17 3/4 - 413 X 55 1/2 - 52 3/8 - 18 3/8 -41 3/84x 59 - 55 7/8 - 19 1/8 - 41 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за жени плус големина Peacaat со долги ракави со долги ракави со долги ракави со долги ракави 100% полиестер. Увезен. Прилагодлив појас. Спуштете го јаката. Должина на коленото. Комунална јакна. Суда чиста, не бели, немојте да се спуштате суво, ладно железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.