0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бонобос Филдер машко и големо машко технолошко руно половина поштенски патент, до 3xl

Бонобос Филдер машко и големо машко технолошко руно половина поштенски патент, до 3xl

DEN 560.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Овој пулвер со вода што отпушта во вода од филер ќе ве одржува да се чувствувате чисто како што изгледате. Со чисто вклопување и скриени џебови со поштенски патенти. Ткаенина : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Не користете омекнувачи. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.