0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Изматете ги џогерите на женските секвенци

Изматете ги џогерите на женските секвенци

DEN 287.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Барате искри забавно и возбуда? Овие џогери од Sequin од лажичка го крадат центарот на вниманието. Како совршени како овие панталони за Sequin за Божиќ и Нова Година, со нетрпение очекувате да ги носите во текот на целата година со нивното опуштено вклопување и… привлечноста на просторијата. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Allever Sequin Print. Scoop Sequin Joggers за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.