0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чевли со бели мечки момчиња

Чевли со бели мечки момчиња

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој пар патики од солидна мечка ќе обезбеди спортски допир на изгледот на вашето дете. Обичните чевли доаѓаат во комбинација на сиви и сини бои со затворање на чипка. Чевлите се погодни за момчиња. Перничена стапало, гумена надворешна плоча, ПУ Горна. Рачно изработено. Точно за големината на гума од надворешната страна. Патики. Момци. Сива и сина боја. Затворање на чипка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.