0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt во кварц модерен современ wallиден часовник

DesignArt во кварц модерен современ wallиден часовник

DEN 351.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој шарен дрвја Апстрактна шумска пејзаж wallиден часовник пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, создавајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и гарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.