0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Графички фустан за џемпери на девојки за чудо нација, големини 4- & плус

Графички фустан за џемпери на девојки за чудо нација, големини 4- & плус

DEN 240.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е сигурен дека ќе го транзитира вашето малечко во стил. Лесен стил за носење соло или слој со бомбардерска јакна за повеќе до-минутен изглед. Се продава исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Графички фронт. Без ознака за дополнителна удобност. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фустан со графички џемпери со долг ракав за девојчиња од чудо нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.