0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесни улични пумпи за пукање

Лесни улични пумпи за пукање

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета. Прилагодливата лента за прицврстување на Slingback осигурува безбедно прилагодено вклопување. Раскошно поставената влошка и лесна надворешна плоча се одлична комбинација што внесува тотална удобност. Подготвена влошка. Маче потпетица. 0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.