0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Морф девојки Зомби костум Деца Undead страшно Ноќта на вештерките Фенси фустан костум Ноќта на вештерките црна С М М М М М.

Морф девојки Зомби костум Деца Undead страшно Ноќта на вештерките Фенси фустан костум Ноќта на вештерките црна С М М М М М.

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Морф носии зомби костум девојки Undead страшни деца зомби Ноќта на вештерките носии девојки мали зомби костуми девојки вклучуваат; Еден зомби потресен фустан, со графички графички карактеристики на крвава ребјај. Фустанот е партал, и е слоевит, со печатена крвава ребрака и коски на рацете. Овој застрашувачки костум за Ноќта на вештерките е сè уште практичен, со еластична половината и отворање на вратот на Велкро. Нашите девојки од зомби на зомби доаѓаат во 4 големини; Мал, среден, голем и X-голем. Погледнете ги дополнителните детали за водичот. Безбедно време : ги исполнува американските стандарди за безбедност на играчките и одобрениот тест за безбедност. Подгответе се во оваа девојка со зомби костум, совршени како застрашувачки деца за Ноќта на вештерките. Одлични детали во текот на целиот период, резултира во совршени плашливи несакани девојки од костум од зомби. Нашите девојки од костум на зомби вклучуваат; Еден зомби потресен фустан, со очите привлекувајќи графички со крвава ребрака. Фустанот е партал, и е слоевит, со печатена крвава ребрака и коски на рацете. Овој застрашувачки костум за Ноќта на вештерките е сè уште практичен, со еластична половината, и отворање на вратот Велкро . Нашите девојки од костум на зомби доаѓаат во 4 големини; Мал, среден, голем и X-голем. Погледнете ги дополнителните детали за упатството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.