0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Chicago Cubs - Seiya Suzuki Wall Poster, 14.725 22.375 Рамка

Chicago Cubs - Seiya Suzuki Wall Poster, 14.725 22.375 Рамка

DEN 768.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој Trends International MLB Chicago Cubs - Seiya Suzuki 23 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамните трендови меѓународни постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x 0,75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.