0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
A. Ангели на Анхајм Дизајн на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

A. Ангели на Анхајм Дизајн на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дали сте fanубител на ангелите? Нокаутирајте еден од паркот со овој официјален дизајн од Бејзбол на мајор лига на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од МЛБ. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. L.A. Ангели на Анхајм Дизајн на куќиште на патнички серии Otterbox за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5s на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.