0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бели ирваси С - Домашен декор -

Бели ирваси С - Домашен декор -

DEN 347.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвен над овие целата зима. Прекрасно симпатичен додаток на домашниот декор овие светло бели елени доаѓаат облечени со марами. Wantе сакате да ги добиете вашите копита на овој сет на критериуми за да додадете одредена сложеност на крајните маси за камиони или центри за трпезарии. Смола. (2 компјутери по сет) стоен елени 9 "x 11 1/4 " седат елен 10 1/4 "x 9 ". Beе се појават рачни насликани мали варијации. Бели ирваси S/2 - Домашен декор - 2 парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.