0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Килими Америка Виста 207-BLK Souvanerie Black Floral Truction Black Area reg, 5'3 ROUND

Килими Америка Виста 207-BLK Souvanerie Black Floral Truction Black Area reg, 5'3 ROUND

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оникс и Беж работат заедно за да ја формираат позадината за прекрасниот цветен мотив на килимот Коуен област. Направено од полипропилен, ова парче ќе ви собере репутација за софистициран стил. Дизајниран со умерено густ куп, Коуен е значајно парче што носи чувство на величие во просторија .. Карактеристики на купот : Исечете го купот, поставување на топлина. Куп влакна : Полипропилен. Висина на купот : .563 ”. Модел : Цветна перница вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот . создаден со најголема грижа и финеси, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.