0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски работи Основен џогер со џебови

Атлетски работи Основен џогер со џебови

DEN 400.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Атлетски работи Основен џогер со џебови на пар џогери и подгответе се за денот што претстои. Без разлика дали сте дома или активна личност во движење, овие џогери од атлетски дела се со вас до вас. Направено со нашата издржлива мешавина од памук/полиестер/спандекс со губење и е лесно да се мие. Доаѓа во 2 бои со удобна лента за половината, два предни џебови, цртеж за да се обезбедат соодветни и манжетни дното. 62% памук, 33% полиестер, ткаенина од 5% спандекс додава удобност и истегнување на вашите секојдневни панталони. Доаѓа во 2 бои за да се мешате и да се совпаднат во вашата гардероба. 28 "Inseam со предни џебови, удобно цртеж и манжетна на полите. Машината што се мие и увезува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.