0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски дела женски атлетичарско руно бомбардер јакна

Атлетски дела женски атлетичарско руно бомбардер јакна

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа елегантна самоубиец јакна е суштинска секојдневна ставка за фрлање и движење со четкан ентериер за руно за ултра-меко чувство и стилски ватирани панели на рамената. Овој трендовски изглед има минималистичко деколте со ребра на јаката, манжетните и долниот опсег нудат прегрната вклопување. Ултра-зглобна мешавина од руно нуди лесна топлина што нема да предизвика прегревање-совршено за патување или покривање на ладни вечери. Атлетик работи женска јадро на активна бомбашка јакна од руно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.