0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рамка за хартиена маче, сет од 12

Рамка за хартиена маче, сет од 12

DEN 527.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ослободете ја вашата креативна страна со оваа хартиена рамка за машини, сет од 12. Направете едноставен и практичен подарок за вашите најблиски со овие украси за подготвеност. Decoupage и разубавете ги овие 5 "x 7 " фото рамки кои обезбедуваат полесна алтернатива на дрвени рамки. Комплетот од 12 вклучува по четири од трите одделни форми што можат да бидат украсени како што сметате дека е соодветно. Тоа е соодветна активност и за деца и за возрасни и може да биде забавна активност во дневни околини или дома. Рамка за хартиена маче, сет од 12 : Подготвени за сликање, декопаж и украсени. Убава алтернатива на дрвени рамки. 5 "x 7" хартиена рамка за фотографии. 4 Секој од 3 дизајни : овален, срце и правоаголник. 2-3/4 "x 4-3/4" простор за фотографии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.