0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Суштината на Емерил, оригинал, 2. мл

Суштината на Емерил, оригинал, 2. мл

DEN 151.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Еј. Тоа е убава работа. Гааахлик. БАМ. Тајната за добро готвење е во зачинот. Мојата оригинална суштина е совршено избалансирана, мешавина од зачини и билки за да се надополни месо или птици, риби, зеленчук и тестенини. Јас го користам на сè освен сладолед. Ставете малку во сад и чувајте го при рака на вашиот шалтер - emeril. Премиум оцети направени со исти квалитетни состојки како во нашите вина за готвење. Прекрасен вкус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.