0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Луг машка Ави Канвас Обична ниска патика за скејт

Луг машка Ави Канвас Обична ниска патика за скејт

DEN 448.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со чист и класичен профил, можете да ја спарите машката машка платна за скејт -скејт со кој сакате. Со многу разноврсен стил за секого, овие чевли се во нивниот елемент каде и да одите. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Поставата за дишење. Вулканизирана конструкција. Ажуриран хардвер Lugz на лого и очни капаци. Платно горе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.