0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Cuple Industries Life Подобро на езерото рустикален кану руда, графичка уметничка галерија, завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне Брисоннет

Cuple Industries Life Подобро на езерото рустикален кану руда, графичка уметничка галерија, завиткана од платно печатење wallидна

DEN 671.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : кану; Брод; Транспорт; Водни плоштади; Сад; Весла, типографија. Дизајн од Дафне Брисоннет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.