0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подобри домови и градини 6 Засадувачи на теракота, - Повеќе бои

Подобри домови и градини 6 Засадувачи на теракота, - Повеќе бои

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подобрите домови и градини со 6-инчен тркалезен сет од 3 е совршен додаток на вашиот дом. Поставени на вашиот трем, тераса, балкон или во вашата кујна, бања или ден, сетот од 3 садови ќе додаде модерно разнобојно чувство на вашиот декор. Секој сет вклучува жолт, чаша и бел тенџере насликан во засилена завршница и внатре и надвор и запечатен за издржливост. Вдлабнатата база додава стил и природната теракота раб обезбедува меко органско чувство. Совршено за внатрешна/надворешна употреба, секој тенџере доаѓа со дренажна дупка и пластичен приклучок за леснотија на наводнување - совршен за мали растенија, билки, сукуленти и многу повеќе. Крстери заедно или индивидуално, подобриот домови и градини 6-инчни тркалезни жардинери носат стил и софистицирана талент во вашиот дом. Подобри домови и градини со 6-инчен тркалезен сет од 3 повеќекратни обоени поставени во Teal, жолто и бело. Мулти-тонална насликана широка завршница и внатре и надвор за издржливост. Вклучена база на теракота и раб од теракота. Секое тенџере се вклопува до растенија од 4 ". Саксиите се совршени за употреба во затворен простор/надворешна употреба. Крстено заедно или индивидуално, донесете стил и софистицираност на вашиот трем, тераса балкон или во вашата кујна, бања или ден. Додадете растение и споделете како a a Домаќин, водителка/домаќин или подарок за роденден. Вклучува дренажа дупка со приклучок за леснотија на наводнување. Димензии на тенџере : 6 "Дија. X 5,5 "H. Тежина на производот : 11 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.