0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обичен случај со пушка, 46 од компанијата Ален

Обичен случај со пушка, 46 од компанијата Ален

DEN 3839.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој производ е прекинат. Објавена пушка кутија : Тестиран квалитет и обезбеден за максимална издржливост. Дизајнирано со само најтешки, најгруби корисници на ум. Удобноста и перформансите доаѓаат рака под рака со компанијата Ален. Одговара на најголемите опсези. Пет џебови за организирање додатоци. Дизајнот на размавта има цели и многу повеќе. Полиестерската обвивка е лесна за чистење, 1 "пена ја штити вашата пушка и обем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.