0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Робтек најлонски конус орев, 1 4 “

Робтек најлонски конус орев, 1 4 “

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ореви од конус на робтек најлонски конуси се користат за поврзување на модуларни канали за кадрирање и додатоци. Тие можат да се користат со која било длабочина на лента, што ги прави удобна опција кога работите со ленти со различни длабочини. Најлонскиот конус може да се справи со високи и ниски температури на работното место и пошироко. Секоја нарачка содржи 5 конусни ореви. 1/4 "најлонски конус орев. Пакет од 5. За употреба со модуларни канали за кадрирање и додатоци. Одговара на канали од која било длабочина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.