0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
3 4 W 7 8 H 1 P Ashford тавански медалјон, црвен махагони со рачно насликан

3 4 W 7 8 H 1 P Ashford тавански медалјон, црвен махагони со рачно насликан

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект на инсталирање на нашите медалјони е тоа што може да биде многу ефтин за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе на простор. Медалјони со рачно насликани додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.