0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Камера за вкрстување на фотоапаратот Месинџер Универзална камера торба за рамо

Камера за вкрстување на фотоапаратот Месинџер Универзална камера торба за рамо

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Lencca Camma нуди стилски изглед, заедно со компактна алатка, и за корисниците на камера SLR и DSLR. Торбата е направена од чисто памучно платно, правејќи ја нашата торба мека, силна, издржлива и удобна за носење. Без оглед на која камера ја користите, може да се направат прилагодливи (како и отстранливи) поставени делители за да се сместат различната количина на фотоапарати или леќи што ќе ги носите. Заедно со главниот оддел за фотоапарати, се наоѓаат неколку помали прегради што можат да се користат за мемориски картички, додатоци, електронски уреди, шишиња со вода, итн. И на крај, нашите корисни ленти со двојна тока може да се користат за носење или статив или монопод. Дури и кога не носите камера, можете да ја користите кама како редовна торба за пораки за патувања на училиште, работа или терен. Направете го вашето патување, без разлика дали се очекуваше или не, романтичен со кама на Ленка. Конструирано со висококвалитетно платно за отфрлање на вода. 2 странични и 3 предни џебови на надворешноста. 1 патент џеб, 2 странични џебови и посветен држач за клучеви во рамките на главниот оддел. Преден патент. Широко отворање за нередовен пристап до вашата опрема. Поддржана прилагодлива лента за рамо за цел ден удобност. Надворешни димензии : 17 "x 6,5" x 11,75 ". Внатрешни димензии : 16" x 5,5 "x 11,25".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.