0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски дела девојки исечени графичка маица со долги ракави, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки исечени графичка маица со долги ракави, големини 4- & плус

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вашиот спортист е подготвен за вежбање или за омилени активности со оваа симпатична исечена графичка маица од атлетски дела. Изработена во ткаенина од памук за миење на памук, оваа девојка има кул графички принт со силуета со долг ракав. Исто така, лесно се спарува со нејзините омилени шорцеви или хеланки за комплетен спортски стил - да! Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : исечен дизајн; Графички принт од предната страна. Исечена маица на девојчињата од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.