0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Засолниште за табела за засолниште за решетката за дневник со средна полумесечина

Засолниште за табела за засолниште за решетката за дневник со средна полумесечина

DEN 2079.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој уникатен врв на табелата додава разноврсност во решетката за дневник на средно полумесечина за засолниште (модел #SCRM). Додадете повеќе простор во вашиот простор за живеење на отворено со овој изборен табела. Како и да е, вие избирате да го користите горниот дел на табелата, сигурно е да додадете функционалност и стил на вашиот трем, внатрешен двор или палуба. Завршувањето на палтото со водоотпорен црн прав се спротивставува на чипувањето и корозијата. Наменето за употреба со решетката за дневник на Медиум за засолниште за засолниште (модел #SCRM). Решетката за дневник не е вклучен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.