0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Daisy 2 '3' Modfloral Floral Print Indoor Turg

Едноставно Daisy 2 '3' Modfloral Floral Print Indoor Turg

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Добредојдовте на гостите во вашиот дом со шармантниот цветен принт, кој го опфаќа Е по дизајн Модфлорал затворен/отворено. Поставете ја оваа издржлива матна врата веднаш во влезната врата и подготвена е да ја зароби нечистотијата и влагата за да ги одржувате подовите чисти. Користете ја вашата машина за перење за да го одржите овој душек да изгледа убаво и свежо. Вашиот избор на достапни опции за боја. Живописен цветен мотив. 100% полиестерска конструкција. Хипо-алергичен. Изберете од достапните опции за големина. Машина што се мие. За внатрешна и надворешна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.