0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Домашни стилови полумесечина на полумесечина на кралицата, ноќни штандови и тапацирана клупа

Домашни стилови полумесечина на полумесечина на кралицата, ноќни штандови и тапацирана клупа

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колекцијата „полумесечина Хил“ од дома Стилс е местото каде што современиот шарм го исполнува класичниот дизајн. Службената уметност се прикажува во текот на дизајнот на оваа колекција. Од уникатната завршница со дво-тон-финиш, уникатен облик на заоблен дизајн со карактеристично цврсто махагони, обликување на рамки за слики и книги, совпаѓање на централниот панел на фурнир, овој сет е предодреден да одговара на потребите за мебел во спалната соба. Компатибилен со повеќето рамки за полни/кралица кревети. На тапацирната клупа има кожено црно тапацирано седиште, врата за складирање со централна партизанска хидраулика. Секоја вечер штанд има една фиока за складирање со странични метални водичи и една пониска полица. Достапно со хардвер на стариот никел. Сетот вклучува Queen Headboard, две ноќни штандови и тапацирана клупа. Домашни стилови полумесечина на полумесечина на кралицата, 2 ноќни штандови и тапацирана клупа : Единствена завршница од 2-тони од школка од желка. Уникатен облик на криви дизајн. 2 фиоки за складирање. Хардвер со стари никел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.