0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зимски чизми на ладен фронт на женски патеки

Зимски чизми на ладен фронт на женски патеки

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој разноврсен ладен чизми за ладно ветер е одличен за сите прилики со обезбедување дополнителна топлина и надворешна плоча специфично дизајниран за влечење. Кожа горен. 200g thinsulate insole. Влечење на влечење. Јака за стрижење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.