0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ixir Huawei Ascend G Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од ixir - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напон

Ixir Huawei Ascend G Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од ixir - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Доживотно гаранција ixir huawei Ascend G312 Charger Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.