0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гаранималс бебешки момчиња дрес шорцеви

Гаранималс бебешки момчиња дрес шорцеви

DEN 47.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Супер мек и подготвен за денот, шорцевите на дрес на Гаранималс го одржуваат бебето момче удобно и изгледа добро. Лесен стил да се меша и да се совпаѓа со сите негови омилени врвови и маички. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Мека маичка ткаенина. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за Jerseyерси Гаранималс за бебе момче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.