0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Medline California Ave Women'sенски јога-стил на истегнување на врвот

Medline California Ave Women'sенски јога-стил на истегнување на врвот

DEN 319.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Стил во движење со нашиот California Ave ™ Women'sенски чистач. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. В-вратот на вратот со 2 скриени џебови. Истегнете ги страничните панели за ефект на удобност и слабеење. 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Отпорен на згаснување и брчки . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.