0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Елегантни удобни постелнини со полиестер Полиестер целосна Блумингејл морнарица сина

Елегантни удобни постелнини со полиестер Полиестер целосна Блумингејл морнарица сина

DEN 466.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тие исто така се машини што се перат за лесна грижа . Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.