0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо на нација Девојче девојче Баки и столпчиња Моден моден мото-чизми, големини 7-12

Чудо на нација Девојче девојче Баки и столпчиња Моден моден мото-чизми, големини 7-12

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вашето дете ќе ги сака овие разноврсни и модерни чизми за глуждот инспирирана од девојчињата „Rock and Roll“. Дизајнот ќе оди со сè што сака да го носи, а стопената лента и деталите за токи му даваат дополнителен предност што ја одржува уникатна! Затворање на страничен патент за лесно вклучување и исклучување, и влечење TPR флексибилна надворешна плоча за стабилност. Заоблена пети. Флексибилна надворешна плоча што не се обележува. ПУ Горна. Страничен патент. Метална тока и столпчиња. Направено во Камбоџа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.