0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
3,5 црвена и бела штала куќа со божиќен украс од сребро

3,5 црвена и бела штала куќа со божиќен украс од сребро

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете ја оваа куќа во вашата елка оваа празнична сезона. Оваа бело-исечена светло црвена штала може да се пофали со украсени акценти на венец и венец со голем сребрен силос на страната плус пенлив палто снег за зашеметувачка сезонска убавина. Совршено за оние членови на семејството што сакаат во земјата на вашата Божиќна листа. Карактеристики на производот : Традиционален украс за селска штала, штала е црвена и бела со сјајни акценти и сребрена позлатена има венец и украсена венец, има силос прикачен на страната на шталата, украсена со бела блескана дупка за снег на врвот на украсот за easy placement Fully dimensional ornament For adult use only not a toy Recommened for indoor use only Dimensions : 3.5"H x 2.75"W x .25"D Materials : enamel/glitter Red and white barn Christmas ornament. Features one wreath decorated Гарланд и силос. украсени со бел сјај снег. само за затворено употреба. Мерки високи 3,5 инчи високи за 2,75 инчи ширина за 0,25 инчи длабоки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.