0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Замокот Место тапацирано копче за лаптиви лесни, црна, близначка

Замокот Место тапацирано копче за лаптиви лесни, црна, близначка

DEN 3999.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

На вашата спална соба има потреба од какви било промени? Новата табла е лесен начин за лесно ажурирање на целокупниот стил на соба. Нашата глава апсолутно е идеална опција за да создадете нов изглед во вашата спална соба. Овој стокно дизајниран дизајн со елегантно квадратно копче и тапациран со 100% ткаенина од полиестерска постелнина додадете класичен допир во вашата спална соба. Службената плоча со пена ви дава удобен потпирач за грб да се повлечете кога читате, гледате филм или опуштање во креветот. Слушалката е достапна во три различни бои : светло сива, топла сива и црна за да се направи навестување за современ стил. Оваа глава е прилагодлива за да можете да ја прилагодите висината за да одговара на висината на вашиот душек. Исто така, со претходно дупчат дупки, може лесно да се монтира на рамка за кревети. Слушалката е достапна во четири различни големини, вклучувајќи близнаци, Фул, кралица и крал. Можете да ја изберете големината на таблата што одговара на вашата рамка за кревет (рамка за кревет се продава одделно). Висината на главата е прилагодлива за совршено да одговара на посакуваната висина. Слушалката е поставена со удобна пена и тапациран во 100% полиестерска постелнина со текстуриран слој за издржливост. Елегантното копче за влечење на копчето носи допир на современ стил, додека додава класичен изглед, безвременска и здрав дизајн во секоја спална соба. Правоаголна табла обезбедува класичен и разноврсен изглед на кој било стил на спална соба. Слушалката е достапна во три неутрални бои : светло сива, топла сива и црна. Слушалката е достапна во големина на близнаци, полни, кралица и крал. Брод во една кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.