0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гаранималс бебе и мали деца Руфл Скор, големини месеци-5Т

Гаранималс бебе и мали деца Руфл Скор, големини месеци-5Т

DEN 367.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кажете здраво на нејзиниот нов омилен Skort! Овој комбо со здолниште и шорцеви од Garanimals има нивоа дизајн кој е совршен како секојдневно одење за време на игра и пошироко. Овој Skort за вашето девојче за дете лесно може да се спари со нејзините други омилени врвови на Garanimals и Tees за целосна, симпатична креација - да! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : удобен дизајн на ткаенини; Печатени детали. Девојки девојки Скарт од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.