0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Филтер за складирање на моторот на средниот запад

Филтер за складирање на моторот на средниот запад

DEN 959.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој производ се вклопува во Intek, Intek Pro, I/C, Power-вграден и Intek V-Twin со опсег од 8 HP-25 HP со пумпа за гориво. Погодно е да се користи и работи ефикасно. Исто така, тоа е долготрајно. Дефинитивно е производ со одличен квалитет. Филтер за складирање на моторот на Midwest : Овој производ се вклопува на Intek, Intek Pro, I/C, Power-Build и Intek V-Twin со опсег од 8 HP-25 HP со пумпа за гориво. Погодно е да се користи и работи ефикасно. Исто така, тоа е долготрајно. Дефинитивно е производ со одличен квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.