0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Powersmith Lumen Lumen Rechargeable Fand Handleshlight, LED место и светло за поплавување, 180 ° Kickstand со магнетна основа, висина кука и 1 4 навојно фитинг за статив, USB Power излез PILF800S

Powersmith Lumen Lumen Rechargeable Fand Handleshlight, LED место и светло за поплавување, 180 ° Kickstand со магнетна основа,

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Новата рачна LED-точка/поплава што може да се надополнува на Powersmith, има 4 светлосни режими : 270/500 лумен светло и светло за поплавување од 400/800 лумен. Одлично е за користење на простори за ползи, тавани, плакари, автомобилска работа или DIY проекти. Поставете ја вашата светлина совршено користејќи го Kickstand од 180 ° со магнетна основа, висечка кука или 1/4 "" навојно фитинг за статив. Итна полнење на вашиот мобилен уред со USB -портата за полнење за излез. Светлото за инспекција на Powersmith вклучува два режими на светлина на поплави (400/800 лумени), два режими на светло (270/500 лумени) и вградена батерија за литиум јонска батерија. Поддржано од 2-годишна гаранција за не-метеж и поддршка на клиенти со седиште во САД. Супер компактен дизајн за плакари, лазички простори и под поправки на автомобили. USB моќност за производство на мобилни телефони и други преносни уреди . 2-годишна гаранција. 180 ° Kickstand со магнетна основа, висина кука и 1/4 "" навојно фитинг за статив. Одлично за целата употреба на временските услови со запечатен прекинувач за вклучување/исклучување и режим со индикатор за напојување на батеријата. 800 лумен светло за поплавување за големи области. 500 светло на ЛУМЕН СВЕТСКО СО 328 ОСНОВНИ ОПШТИ. До 8 часа траење на траење со користење на режим на светло на самото место и до 6 часа со употреба на режим на светло на поплави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.