0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гроздобер розови цути Дамаск шема Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Гроздобер розови цути Дамаск шема Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, цвет, растение, ливче, орхид, измешано , Старомодни. Дизајн од Johnон Себа. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.