0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
IPhone 6s Plus Plus Case Cushion Cushion со ланец во бела боја за употреба со Apple iPhone 6s Plus 3-пакет

IPhone 6s Plus Plus Case Cushion Cushion со ланец во бела боја за употреба со Apple iPhone 6s Plus 3-пакет

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Apple i Phone 6s плус случаи на оклоп. Направено со задниот капак на воздушната перница и засилен со внатрешен силикон за да го заштити вашиот телефон за време на капките. Овие висококвалитетни, уникатни оклопни случаи, исто така, нудат дизајн на саќе за одличен изглед и тенок за добра заштита и синџир дупка за носење на грб. Посебниот производ понатаму има го зграпчува вашиот мобилен уред од рабовите за големо чувство и заштита на удобност и прецизни намалувања и отвори за копчињата. Исто така, доаѓа со лесна инсталација и отстранување и тенок вклопување и мала тежина - овој телефонски модел е познат и како i Phone 6 Plus/ i Phone 6s Plus овој 3 x i Phone 6s Plus/ 6 Plus Droproof Air Cushion Case со синџир дупка во бело за Користете со Apple i Phone 6s плус 3-пакет! е одлични случаи на оклоп, заштитните опфаќаат мултипак ставка по намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,59 x 6,69 x 3,54 инчи и тежи 0,58 фунти. Овој 3 x i Phone 6s Plus/ 6 Plus Droprof Air Cushion Case со синџир дупка во бело за употреба со Apple i Phone 6s плус 3-пакет! е ставка за оклопни случаи од нашите заштитни опфаќаат збирки со повеќекратникот што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 3 артикли!. Направено со задниот капак на воздушната перница и засилен со внатрешен силикон за да го заштити вашиот телефон за време на капките. Дизајн на саќе за одличен изглед и тенок за добра заштита. Синџир дупка при правење наназад. Го зграпчува вашиот мобилен уред од рабовите за одлично чувство и заштита на удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.