0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Couture Women's Slus Plus Size Blace мешан џемпер за медиумски слој

Едноставно Couture Women's Slus Plus Size Blace мешан џемпер за медиумски слој

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Едноставно Couture Women's Plus Plus Size Blace мешан џемпер за медиумски слој. Прекрасен пуловер детален низ целиот капчиња со отворено. Цветните акценти го даваат ова уникатен изглед. А-линија силуета. Долги ракави. Со овој џемпер од тантела слој, можете да се облекувате со чизми или потпетици.Бантанс на чипка, капчиња, везови на одлична мешавина на акцентирани ткаенини. Овој уникатен врв го има тој гроздобер изглед, ги распрснува женските криви и е спектакуларно модерно. за целосно покривање. За брендот : Едноставно Couture е современ бренд за жени редовно и плус големина што ги надминува сите возрасти. Нашите современи парчиња ги прифаќаат поединци со жед за авантура. Го отелотворува модниот начин на живот со обезбедување на непречено дизајни со допири на уникатни украси. Едноставно дизајнирање на Couture секогаш ви носат нешто поразлично. 80% акрилик, 20% најлон. Застани. Стандарден плус големина - Да, имаме вашата големина! Ние се фокусираме на облека со големи димензии, големини 1x, 2x и 3x.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.