0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Glenda жени дополнителна широка ширина удобност квадратни затнувања на пети

Glenda жени дополнителна широка ширина удобност квадратни затнувања на пети

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Fuzzy Glenda жени дополнителна широка ширина Синтетичка кожа квадрат-пети со низок потпетица е удобно што совршено одговара на нозете. Овие стилски дами затнување имаат елегантен дизајн горен со дизајн на навој што го прави повеќе привлекувајќи ги окото. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни гумени материјали за максимален зафат на површината за да им дадете поддршка на нозете во текот на целиот ден. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Синтетичка кожа. Навојно дизајн горе. 1,5 "Ниско потпетица. Еластична за совршено фитинг. Максимален ѓон на влечење гума.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.