0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подобри домови и градини филтрирање на светло -панел за завеси, 54 108

Подобри домови и градини филтрирање на светло -панел за завеси, 54 108

DEN 359.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Валент на прозорецот е форма на третман на прозорци што го покрива највисокиот дел од прозорецот и може да се обеси сам или спарен со ролетни прозорци, или завеси. Валенциите се популарен декоративен избор за прикривање на хардверот за драперии. Валенциите на прозорецот беа популарни во викторијанскиот дизајн на ентериер. Завесата е парче ткаенина наменета за блокирање или нејасна светлина, или нацрти или вода. Завесата е исто така подвижен екран или драперија во театар што ја одделува сцената од аудиториумот или што служи како позадина. Ажуриран традиционален или модерен класик. Без оглед на вашиот стил или декор, овој прекрасен панел Chenille ќе ја подобри просторијата. Панелот доаѓа во пет бои на декораторот. Панелот е 100% полиестер и е машина што може да се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.