0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маскирајте ја Chase Classic Toddler Costume

Маскирајте ја Chase Classic Toddler Costume

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Патролата PAW е сè бес сега! Оставете го вашето малечко да стане ова херојско кученце во нашата Chase Classic Toddler Costume оваа Ноќта на вештерките! Полиестерскиот елек е покриен со прекрасна сублимирана уметност, а ракавите и панталоните се изработени од мек мики материјал. Скочачот има мека кафеава опашка прицврстена опашка во грб. Исто така, се одликува со супер симпатична капа со уши, а деталите за печатење со шепа од сребрена пена се вклучени за да се заврши костумот. Вашата мала lубител на патролата PAW ќе има експлозија како бркање на оваа Ноќта на вештерките! Paw Patrol Toddler Costume Soft Minky Sumpsuit Polyester Vest со сублимирана артатизирана опашка во капакот на задниот карактер со лиценцински лиценциски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.