0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Организатор на работна површина од каботи со фиоки во отплатен бор - инженерско дрво

Организатор на работна површина од каботи со фиоки во отплатен бор - инженерско дрво

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дното на фиоките за бирото е завршено со чувство за да се избегне гребење на работната површина. Исто така, работи како штанд за компјутерски монитор за да го кренете екранот на поудобно ниво. Овој организатор може да се користи самостојно или комбиниран со координативниот организатор на работната површина со полици (продадено одделно) за дополнителен капацитет за складирање во канцеларија. Организаторот на работната површина со фиоки е тестиран за да ги исполни стандардите ANSI/SOHO за безбедност и перформанси и е поддржан од гаранција од 1 година. Искористете ги двете фиоки за складирање со низок профил за да помогнете во управувањето со пенкалата, моливи, тетратки и други мали канцелариски материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.