0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Неутрални тонови криви форми Апстрактна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Неутрални тонови криви форми Апстрактна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Истепените големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : модерни, апстрактни, издржани, форми, геометриски, квадратни . Дизајн од Сузан Никол. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.