0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Dorman CB43194PR Предната десна десна контрола на долна суспензија на раката и топката за спојување на топката за специфични модели на седиштето на Audi Volkswagen FITS Select: 1999-2007.200

Dorman CB43194PR Предната десна десна контрола на долна суспензија на раката и топката за спојување на топката за специфични

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Процесот на проценка водечки во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Доверлива замена - Ова контролно собрание на раката и топката директно го заменува оригиналното склопување на специфични апликации за возила. Комплетна поправка - Секое собрание вклучува претходно инсталиран топка зглоб и грмушки, заштеда на време и труд. Инженеринг за квалитет - Поддржано водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Трајно дизајнирано - Дополнителни облоги нудат долготрајна отпорност на 'рѓа и корозија. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел одговара : Audi A3 : 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Seat Leon : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Seat Toledo : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Volkswagen Beetle Cabrio : 2010, 2011volkswagen Beetle : 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 Volkswagen Clasico : 2011, 2012, 2013, 2014, 2014, 2015, 2015 Volkswagen Golf City : 2007, 2008, 2009, 2010volkswagen Golf : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Volkswagen Jetta City : 2007, 2008, 2009 Volkswagen Jetta : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 , 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.