0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Удобност на женските клинови лебари

Удобност на женските клинови лебари

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Покажете разноврсен стил со клинови за удобност. Нежните кожени кожни нагоре со V пресеци додаваат стилски детали во дизајнот и скриените клинци на клин, додадете лифт на изгледот. Подложните табани обезбедуваат дополнителна удобност за да го завршат стилот. Овие клинови за удобност се направени со кожена кожа и материјали направени од човекот. На овој клин чевли се истакнува тркалезна пети. Висина/тип на пета : 2-инчен клин. Висина на платформата : 0,5-инчна платформа. Ширина : Средна. Поставена : Faux кожа. Единствено : човечко изработено. Подножје : удобност. Горна/надворешна материјал : Faux кожа/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.